Fehérváron voltunk mérkőzésen

A Puskás Akadémia kiemelt partner egyesületeként meghívást kaptunk vasárnapra a Videoton FC – Újpest FC felnőtt Nb1-es mérkőzésre. Egyesületünk játékosai és szülei busszal mentek le Székesfehérvárra és a mérkőzés előtt egy órával érkeztek meg a Sóstói stadionba. Több, mint négyezer néző gyűlt össze a derbyre, amelyet a Videoton magabiztosan nyert meg 3:0 arányban Nikolics Nemanja két illetve André Alves egy góljával.

A gyerekeknek szemmel láthatóan nagyon tetszett a stadionban uralkodó hangulat és nagyon jól érezték magukat a mérkőzés ideje alatt. A félidőben ingyen Videoton sálakat is kaptak a családi szektorban helyet foglaló nézők, köztük egyesületünk növendékei is. Remélhetőleg jövőre is kilátogathatunk majd újabb mérkőzésekre.

Ilyen és ehhez hasonló programokkal is próbálunk kedveskedni játékosaink számára az elkövetkezendő időszakban is.

(Fotó: Czagány Balázs – Nemzeti Sport Online)

Print Friendly, PDF & Email
Posted in 2011, Hírek.